ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«КРАСНОГОРІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ»

gallery/133951702
gallery/герб-прапор
gallery/13395170

Методична робота

Методична робота у Красногорівському ВПУ організована і проводиться на основі «Положення про методичну роботу в професійно-технічних навчальних закладах» наказ №582 від 12.12.2000 р. згідно перспективного плану роботи училища, за структурою та основними напрямками методичної роботи, а також згідно планів роботи методичних секцій.

Педагогічним колективом Красногорівського ВПУ визначена єдина методична проблема: створення умов для розвитку і самореалізації особистості як громадянина України. Над реалізацією цієї проблеми колектив працює протягом декількох років.

Методична робота є самостійним розділом річного плану роботи училища складена на підставі аналізу діяльності педколективу за минулий рік. У ньому передбачено основні напрямки роботи, спрямовані на надання практичної допомоги та сприяння підвищенню педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання, на створення скарбниці педагогічного досвіду з метою його практичного використання.

Складовою частиною методичної роботи є колективна та індивідуальна форми праці.

Колективною формою роботи в училищі є педагогічна Рада, робота якої проводиться згідно з затвердженим планом. Планом роботи педагогічної Ради охоплено значне коло питань діяльності училища. Всі ці питання направлені на покращення якості підготовки кадрів.

Для реалізації мети і завдань в училищі створено чотири методичних комісії:

1.Комісія природно-математичної підготовки;

2.Комісія гуманітарної підготовки;

3.Комісія загально технічної та професійно-торетичної підготовки;

4.Комісія майстрів виробничого навчання;

5.Комісія класних керівників.

Згідно визначених напрямків роботи, впродовж навчального року проводяться відкриті уроки, конкурси професійної майстерності та предметні тижні, олімпіади. Кожна методична секція має накопичувальну папку, де фіксуються протоколи засідань. Аналіз роботи методичних комісій заслуховується два рази на рік на інструктивно-методичних нарадах при директорові.